Katarzyna Błasińska

Katarzyna Błasińska

Kontakt: k.blasinska@irse.pl
Koordynatorka projektów, trenerka, animatorka. Przygodę z trzecim sektorem zaczęła podczas studiów i została w nim do teraz. Zdobywała doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym, aby w IRSE zajmować się edukacją międzykulturową i rozwijać ten obszar działań. Miłośniczka podróży i Europy Środkowo-Wschodniej.
Ewelina Ławecka

Ewelina Ławecka

Kontakt: biuro@irse.pl
absolwentka socjologii oraz pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Koordynowała pracę Biura Pośrednictwa Pracy dla Wolontariuszy przy Centrum Wolontariatu w Gdańsku. W ramach swych obowiązków szkoliła potencjalnych wolontariuszy i ich opiekunów. Inspektorka w zespole wsparcia społecznego osób niepełnosprawnych, gdzie oceniała wnioski oraz sporządzała umowy w ramach PFRON. Fundacji IRSE, oprócz Zarządzania, zajmuje się promocją oraz projektami aktywizującymi społeczność lokalną.
Łukasz Grosz

Łukasz Grosz

Kontakt: l.grosz@irse.pl
Zaczynał od pracy jako nauczyciel biologii. Później usłyszał o edukacji globalnej, a następnie o edukacji równościowej i międzykulturowej. W IRSE łączy je wszystkie razem: prowadzi zajęcia, tworzy scenariusze, koordynuje projekty. Zawsze chciał mieć swój ogród, co mu się jeszcze nie udało, ale liczy, że kiedyś stworzy ogród społeczny wraz z swoimi sąsiadami.